O nás

Staňte se členy e-Finance Clubu. Získáte řadu výhod bez závazků

Každý člen e-Finance Clubu může využívat služby a zařízení, které provozují společnosti koncernu e-Finance, a.s. a jejich partneři. Velmi oblíbené jsou například pravidelné hudební večery, tematická společenská setkání či ochutnávky sezónních specialit a moravských vín. Prémiové akce pořádáme v restauraci Stará Tkalcovna, která je součástí areálu eFi Palace Hotelu. Tento hotel je jen pár kroků od centra Brna a můžete se zde nejen ubytovat, ale také si odpočinout v klubovém wellness a fitness.

Některé služby jsou členům klubu poskytovány se zvýhodněním, jiné jsou určené exkluzivně pouze členům. Členství e-Finance Clubu je bezplatné a k ničemu se nezavazujete. Stačí souhlasit s podmínkami členství a zaregistrovat se.

Hlavním cílem pracovníků e-Finance Clubu je spokojenost každého člena. Proto také nabídku služeb neustále rozšiřujeme.


Zařízení, služby a výhody pro členy e-Finance Clubu

eFi Hotel***


V eFi Hotelu, který jsme začali provozovat v roce 2014, a který jsme v roce 2015 rozšířili na současnou kapacitu 169 lůžek v 68 apartmánech, se můžete ubytovat Vy nebo Vaši přátelé a obchodní partneři s možností komfortního parkování ve dvorním traktu. Hotel disponuje krásným kongresovým sálem až pro 120 osob (v uspořádání divadlo).


Členové e-Finance Clubu, kteří si zadají rezervaci prostřednictvím rezervačního formuláře na webových stránkách hotelu, mají možnost uplatnit slevu ve výši 5 %.


Restaurace STARÁ TKALCOVNA


Členům e-Finance Clubu se z každé útraty v restauraci Stará Tkalcovna načítají kreditní body odpovídající 5 % zaplacené částky. Tyto body lze uplatnit v restauraci při příští návštěvě. Připravujeme pro Vás možnost uplatnění kreditu při využití služeb klubového Wellness&Fitness centra a při ubytování v eFi Hotelu.


Každého člena e-Finance Clubu pravidelně informujeme o gastronomických a kulturních akcích pořádaných v restauraci Stará Tkalcovna. Na pořádané akce mají členové buď přednostní, nebo zvýhodněný vstup.

 

eFi Wellness & Fitness centrum


Vstup do sportovní a relaxační zóny eFi Palace je umožněn pouze členům e-Finance Clubu a hostům ubytovaným v eFi Hotelu. V klubovém wellness můžete využít finskou a parní saunu s odpovídajícím zázemím nebo např. terapeutické lůžko BioMat. Klubové fitness centrum je vybaveno stroji a pomůckami podle nejnovějších poznatků v oblasti péče o tělo. Více informací o vybavení a službách naleznete na stránkách eFi Wellness & Fitness centra.


eFi Sun Bar & Pool


Za příznivého počasí v letních měsících je ve dvorním traktu komplexu eFi Palace k dispozici letní bar s nabídkou občerstvení včetně míchaných nápojů a specialit připravovaných na grilu. Osvěžit se můžete v bazénu se slanou vodou a dvěma protiproudy.


Vstup do zařízení eFi Sun Bar & Pool mají pouze členové e-Finance Clubu a hosté ubytovaní v eFi Hotelu***.


Jak se stát členem e-Finance Clubu?

Jednoduše klikněte na stránku Registrace, přečtěte si podmínky členství a vyplňte registrační formulář. Na zadanou emailovou adresu Vám zašleme potvrzení registrace.


Váš tým e-Finance Clubu